ابزار آلات آآگ

تاریخچه شرکت  Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft (جنرال الکتریک)، که امروزه در سراسر جهان با نام تجاری آاگ (AEG) شناخته می شود، بیش از 120 سال قدمت دارد.

این برند نه تنها پیشینه ای قوی در ابزار و مهندسی الکتریکی دارد بلکه دارای نقش سازنده ای در ایجاد زمینه طراحی صنعتی از طریق ارتباط با یک طراح آلمانی با استعداد به نام پیتر بهرنز دارد.

این شرکت ابتدا در سال 1883 میلادی با نام (Deutsche Edison- Gesellschaft (DEG تاسیس شد و پس از آن به نام AEG در سال 1887 تغییر نام داد. بنیانگذار شرکت Emil Rathenau بود و اولین محصول با نام تجاری AEG لامپهای برقی بود.

در پایان قرن نوزدهم ، آلمان به سرعت در حال صنعتی شدن بود. کشتی سازی رونق گرفت و صنعت اتومبیل سازی آغاز به کار کرد. در صنایع برق، این کشور در حال تبدیل شدن به یک پیشگام پیشرفته در فن آوری های جدید بود و آاگ (AEG) هم به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در زمینه برق و الکترونیک با شتاب زیادی حرکت خود را ادامه داد.

یکی دیگر از پیشرفت های کلیدی، احیای مجدد برند در سال 2009 بوده است. این امرموجب شد این شرکت هویتی پر رنگ به خود بگیرد تا در کنار توسعه محصول خود، جلوه ای جدید ارائه دهد.

قدرت و شخصیت همراه با تمرکز بر کیفیت و ابزارهایی که علاوه برعملکرد بالا استفاده از آنها نیز آسان است، مورد تأکید قرار گرفتند.

AEG POWERTOOLS از طریق ترکیب تاریخی خاص خود از راهبری در طراحی و تخصص تکنولوژیکی، این اطمینان را خواهد داد که AEG POWERTOOLS به نقش اساسی خود در “تأمین نیروی متخصص از سال 1898” ادامه می دهد.

نمایش 1–24 از 81 نتیجه