پردازش و ارسال سفارش

شرایط ارسال سفارشات:

  • مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری، تحویل حضوری و یا پسکرایه یکی را انتخاب کنند. فارغ از شیوه ارسال یا تحویل کالا در هر صورت هزینه ارسال کالا ( به جز تحویل حضوری) به عهده مشتری خواهد بود و شاگو تولز هیچگونه دخل و تصرفی در خصوص نحوه قیمت گذاری خدمات حمل از لحاظ محاسبه مبلغ نخواهد داشت و مبلغ هزینه حمل توسط شرکتهای ارائه دهنده خدمات حمل و نقل تعیین می گردد. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات شاگو تولز وجود خواهد داشت.( در 90 درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)
  • سفارشات تهران:
  • سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری و یا به درخواست مشتری از طریق تحویل حضوری و حضور مشتری در محل شاگو تولز انجام می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد.

* نکته مهم: در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا 24 ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

  • سفارشات شهرستان:
  • سفارشات دیگر شهرها بصورت پسکرایه و از طریق پست سفارشی، تیپاکس یا سایر شرکتهای حمل ونقل و یا باربری بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات شاگو تولز ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 12 کیلوگرم) از طریق مندرج در بالا و با تصمیم کارشناس مرسولات شاگو تولز ارسال خواهد شد. زمان دریافت سفارشات 2 تا 5 روز کاری خواهد بود.
  • سفارشات برای جزیره کیش، جزیره قشم، چابهار، بندر ماهشهر و عسلویه طریق پست سفارشی، تیپاکس یا سایر شرکتهای حمل ونقل و یا باربری با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات شاگو تولز ارسال می شوند.
  • پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف شاگو تولز به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با شاگو تولز تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.
  • لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان شاگو تولز می گذارند.