حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

پردازش و ارسال سفارش

شرایط ارسال سفارشات:

  • مشتریان گرامی شاگو تولز در تهران و سایر شهرها پس از خرید می توانند به طرق ذیل سفارشات خود را دریافت نمایند.
  • سفارشات تهران:
  • سفارشات در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شود. لازم به ذکر است پیش  از ارسال سفارش توسط پیک، برای مشتریانی که در هنگام خرید به صورت آنلاین مبلغ سفارش خود را پرداخت و تسویه نموده اند از طریق پیامک و برای مشتریانی که روش پرداخت در محل را انتخاب نموده اند از طریق تلفن هماهنگی های لازم انجام می پذیرد.

* نکته مهم: در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا ۲۴ ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

  • سفارشات شهرستان:
  • سفارشات دیگر شهرها بنا بر شرایط کالای خریداری شده از نظر وزن و ابعاد و نیز آسیب پذیری و با نظر نهایی کارشناسان شاگو تولز از طریق پست سفارشی یا باربری به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات صرفاً تا محل باربری مقصد بر عهده ی شاگو تولز است. زمان دریافت سفارشات تا ۵ روز کاری پس از تکمیل و تسویه سفارش خواهد بود.( پرداخت و تسویه برای سفارشات سایر شهرها به غیر از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تنها از طریق پرداخت آنلاین  یا انتقال بانکی به حساب یا کارت امکان پذیر است. در صورت انتخاب نحوه پرداخت در محل،سفارش به صورت معلق باقی خواهد ماند).
  • پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف شاگو تولز به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با شاگو تولز تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.
X
سوالی دارید؟ کارشناسان شاگو تولز در خدمت شما هستند